Ako to funguje

ReCell - unikátna kombinácia bezbolestnej rázovej vlny, rádiofrekvencie a transdermálneho prenosu účinných látok do tkanív

technology_01
Jednoduché Použitie

ReCell je výnimočný aj vďaka úplnej jednoduchosti obsluhy. Ergonomická hlavica, prednastavené programy na každú lokalitu a kontrola energie a času. Rýchle nastavenie a jednoduchá práca pre vynikajúce  výsledky..

technology_01
Patentovaná Technológia

Revolučný a jedinečný prístroj ReCell kombinuje tri technológie tak, aby pomohol vyriešiť aj najzávažnejšie typy celulitídy, ochabnutosť  kože a lokálne nahromadenie tuku.

technology_01
Bezbolestná Procedúra

Bežná rázová vlna je vždy spojená s bolesťou a nepríjemným hlukom. Náša bezbolestná rázová vlna ReCell umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky  bez utrpenia - úplne bez bolesti a bez hluku. Iba relaxujete a o ostatné sa postará personál našich partnerských salónov a ReCell.

technology_01
Vyššia Efektívnosť

Súčasné pôsobenie troch technológií. Okrem toho, že je technológia ReCell úplne bezbolestná, zaisťuje súčasným pôsobením rázovej vlny, rádiofrekvencie a transdermálnej vehikulácie rýchlejšie a efektívnejšie výsledky. Toto nám umožňuje efektívne zmäkčiť a následne rozpustiť tuk v tukových bunkách, najmä v ťažších prípadoch celulitídy, a priniesť dlhodobé výsledky.

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Tosca fit Pezinok

ReCell technológia priniesla do nášho salónu nových klientov a pomohla klientkám ktoré do nášho salónu už chodili cvičiť rýchlejšie odbúrať tuk a výrazne zlepšiť stav s celulitídou. Prednosťou ReCell je aj bezbolestnosť a nehlučná prevádzka, takže terapia je pre klientky relaxom.

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.