Technické informácie

ReCell - najúčinnejšia medicínska technológia pre riešenie problémov s tukom a celulitídou

ReCell - bezbolestná trojkombinácia pre odbúravanie tukov a riešenie problémov s celulitídou

Jednoduché použitie

Interaktívny systém ReCell dokonale spája pri ošetrení účinok troch technológií prostredníctvom komplikovaného softvéru. Výstupom cez jednoduché a intuitívne grafické rozhranie so všetkými potrebnými prednastavenými protokolmi vám umožní vyriešiť všetky problémy spojené s nedokonalosťami tela, Jednoduché na obsluhu, príjemné pri použití.

Patentovaná technológia
ReCell - 

revolučný a jedinečný prístroj, ktorý kombinuje tri technológie - bezbolestnú rázovú vlnu, rádiofrekvenciu a transdermálna vehikuláciu s cieľom vyriešiť aj najzávažnejšie celulitídu, ochabnutosť a hromadenie tuku na problematických partiách.

 
Bezbolestná procedúra

Bežná rázová vlna je vždy spojená s bolesťou a nepríjemným hlukom. Náša bezbolestná rázová vlna ReCell umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky  bez utrpenia a úplne bez hluku. Iba relaxujete a o ostatné sa postará personál našich partnerských salónov a ReCell.

Vyššia efektívnosť

Súčasné pôsobenie. Okrem toho, že je technológia RECELL úplne bezbolestná, zaisťuje rýchlejšie a efektívnejšie výsledky, čo nám umožňuje zmäkčiť tkanivo a následne rozpustiť tuk v tukových bunkách, najmä v najťažšíchších prípadoch celulitídy a priniesť dlhodobé výsledky.

3x efektívnejší

Biostimulačná technológia ReCell zabezpečuje rozpustenie, odplavenie prebytočného tuku a podporuje prekrvenie ošetrovaných tkanív.. 

Aplikačné oblasti
Ruky

Odstraňuje nedokonalosti a ochabnutosť pokožky rúk pomocou špeciálnych protokolov pre tónovanie a tvarovanie (liposculpture) rúk.

Brucho

Zmenšuje „brušné“ nedokonalosti a účinne bojuje proti ochabnutosti, vrátane veľmi závažných stavov.

Zadok

Pri všetkých problémoch so zadkom odstraňuje nedokonalosti a vedie k pevnému a pekne tvarovanému zadku.

Boky

Tónovanie, spevnenie a hlboké vyhladenie pokožky, eliminuje lokalizovaný tuk.

Vnútorné a vonkajšie stehná

Tónovanie a spevnenie pomocou špeciálnych protokolov pre vnútorné a vonkajšie stehno, ktoré bojujú proti fibróznej aj edematóznej celulitíde.

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Tosca fit Pezinok

ReCell technológia priniesla do nášho salónu nových klientov a pomohla klientkám ktoré do nášho salónu už chodili cvičiť rýchlejšie odbúrať tuk a výrazne zlepšiť stav s celulitídou. Prednosťou ReCell je aj bezbolestnosť a nehlučná prevádzka, takže terapia je pre klientky relaxom.

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.