Rezervácia

Využite nový špičkový prístroj ShockCell - unikátnu bezbolestnú rázovú vlnu s rádiofrekvenciou v jednej hlavici, ktorý vám pomôže odstrániť problémy s celulitídou a spevní vašu pokožku. Pokojne toto riešenie môžeme nazvať aj liečbou celulitídy, pretože „rázovka“ ju rozbije, prestavia tukovú vrstvu, obnoví kolegénové vlákna, a celkovo zjemní pokožku , pričom zvnútra, v podkoží, ju spevňuje.

Najúčinnejšia metóda na odstránenie celulitídy

Prvé ošetrenie iba 39 EUR

Vyplňte vaše meno, telefón a email, nájdite v zozname prevádzku s bezbolestnou rázovou vlnou s rádiofrekvenciou, ktorá je k vám najbližšie a my vás budeme kontaktovať aby sme si s vami dohodli termín prvého ošetrenia celulitídy a poskytli Vám ďalšie informácie.

Povedali o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

V Alexia Beauty Studio v Trenčíne môžme potvrdiť účinky rázovej vlny ReCell. Pracujeme s týmto prístrojom aj v našom štúdiu a máme krásne výsledky ošetrení celulitídy a lokálne hromadeného tuku. Po niekoľkých ošetreniach zostáva pokožka hladká, prekrvená a spevnená. Prebytočný tuk sa postupne vyplavuje. Odporúčame.Team ALEXIA

Tosca fit Pezinok

ReCell technológia priniesla do nášho salónu nových klientov a pomohla klientkám ktoré do nášho salónu už chodili cvičiť rýchlejšie odbúrať tuk a výrazne zlepšiť stav s celulitídou. Prednosťou ReCell je aj bezbolestnosť a nehlučná prevádzka, takže terapia je pre klientky relaxom.

Janka Nitra

Po ošetrení celulitídy som mala máme krásny výsledok. Vyhladili sa deformácie, jamky zmizli, koža sa vypla, zmenšil sa objem,, zmizla celulitída.

Gabriela Bratislava

Vynikajúci účinok technológie ReCell som si overila na ochabnutých rukách. Už po troch ošetreniach som cítila a videla zmenu, v ošetrení ďalej pokračujem.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná strata obvodu brucha - po ôsmich ošetreniach ma presvedčili, že s ReCell ošetreniami budem pokračovať aj na rukách a neskôr pravdepodobne aj na nohách.

Petra Trenčín

Vďaka ReCell sa mi výrazne zlepšil stav celulitídy už po ôsmich ošetreniach.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.